![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjyZD1rXk9KCoDYtx835duqjrKyrHPlKVb73v3uP6wXplC5-cRkgYMWF3_0R9zBSA0UdIZdwHhAtPbUw6DTV0aUbdCXCcWH635EbRlahWuH_GFpTm2B2peWlmLJkev-I3gLhD6yFFTM2T2yNNGkWoMrIyC9qDzl3jwy9vFbA0aRAc68umrZxy1yPcb0XYx0/w620-h640/434731825_934736835323040_8942776380165091423_n.jpg)
Στο Πανελλήνιο Τουρνουά ποδοσφαίρου αναπτυξιακών ηλικιών "Κένταυρος", στον Βόλο, θα συμμετέχει η Ακαδημία μας με τα τμήματα Κ10, Κ12 & Κ14, το τριήμερο 7-9 Μαϊου.
Στο Τουρνουά που διοργανώνει η Ακαδημία της Αγίας Άννας Βόλου θα λάβουν μέρος πολλές από τις μεγάλες ΠΑΕ της Superleague & της Superleague 2, γεγονός που το κατατάσσει στα μεγαλύτερα και πιο ανταγωνιστικά Φεστιβάλ Παιδικού Ποδοσφαίρου στην Ελλάδα.
Δημοσίευση σχολίου